Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 12518 26.05.2014 23:11
Zpět na seznam inzerátů
  |  

Ešusy nerez - tří dílná sada

Cena: 119,-

Nabízím k prodeji 5ks nových nepoužitých ešusů. Materiál Nerez 14/10 Objem: velká nádoba průměr 153 mm 1,25 l, malá nádoba průměr 133 mm 0,85l,poklice/pánev průměr 158 mm 0,30l. Prodám i jednotlivě osobní vyzvednutí ve Slaném, zašlu na dobírku + 110,- poštovné nebo je možná platba převodem poté poštovné 85,-.Zboží je nové nepoužité, ke zboží obdržíte doklad o koupi!


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Libor Novák
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: Bezručova 496, Slaný
mail E-mail: novak.email@email.cz
telefon Telefon: telefon není veřejný
TOPlist