Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 2810 30.01.2012 22:11
Zpět na seznam inzerátů

ulehčete KLOUBŮM !!

Cena: 990,-

Máte problémy s klouby nebo jste sportovec a zátěž na Vaše klouby je veliká ? Čistě přírodní produkt OK Beta plus nejen VYŽIVUJE CHRUPAVKU, ale zároveň ji také REGENRUJE !!! a zpevňuje kosti . Navíc ODKYSELUJE ORGANISMUS!! - nadměrná kyselost může způsobit revma, záněty kloubů, osteoporózu a jiné zdravotní problémy... Manžel byl kdysi na operaci s kolenem , které ho čas od času dost potrápilo. Začal užívat OK Betu+ a od té doby se koleno neozvalo. Beta je ZDROJEM ORGANICKY VÁZANÉHO VÁPNÍKU s maximální vstřebatelností. Využitelnost vápníku v 1 dávce je 40% , což u žádného běžně dostupného produktu není. A pokud s Betou budete užívat i produkt OK Gama plus ..využitelnost vápníku zvýšíte téměř až na 80%. MĚJTE ZDRAVÉ KLOUBY , PEVNÉ KOSTI – POHYB BEZ BOLESTI ! CHCETE UŠETŘIT?? Využijte možnost získání slevové kartičky, díky které si můžete OK Betu kupovat sami se slevou téměř 40% . Ráda Vám poradím jak na to Anna Vavřinová 03-003906


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Anna Vavřinová
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: vavrinova.anna@seznam.cz
telefon Telefon: 739691976
skype Skype: anna.vavrinova2
Další inzeráty od uživatele Anna Vavřinová
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist