Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 7124 14.06.2013 21:23
Zpět na seznam inzerátů

Bolí Vás KOLENA a nic NEZABÍRÁ?!!

Cena: 990,-

Táta je asi 15 let po operaci menisků a znovu se mu koleno začalo blokovat a bolet. Už měl naplánovaný termín operace, ale nevzdali jsme to!! Již po týdnu pravidelného užívání OK BETY koleno přestalo bolet, po dalším týdnu již bez obtíží chodil do schodů a na plánovanou operaci NEŠEL!! Je to již rok a pokud koleno začne pobolívat, zvýšíme dávkování Bety a je zas vše v POŘÁDKU :-) Doporučuji.. OK Beta využívá vápník přijímaný stravou a to až 10x lépe, než běžně dostupné preparáty z lékárny!! PROTO JE TAK ÚČINNÁ. Balení OK Bety obsahuje 150g směsi na přípravu nápoje. Vydrží na cca měsíc. Jde o potravinový doplněk, proto jej lze užívat dlouhodobě bez omezení. Více info Vám ráda poskytnu, stačí se zeptat :-) Dana Březinová, Vedoucí konzultant OKG 03005305 POŠTOVNÉ A BALNÉ: ZDARMA při platbě předem, dobírka +40Kč


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Dana Březinová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: porcezdravi@email.cz
telefon Telefon: 739303811
TOPlist