Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 4857 13.08.2012 12:36
Zpět na seznam inzerátů

30ks repelentních samolepek

Cena: 89,-

Repelentní samolepky jsou vysoce účinným 100% přírodním repelentem s všestranným použitím. Obsahují vysoce účinné přírodní složky odpuzující komáry, klíšťata a jiný nepříjemný hmyz. Aktivní složka se uvolňuje postupně a účinek trvá až 72 hodin. Samolepky je možné vložit zpět do originálního obalu a tak jejich účinek prodloužit. Všestranné, jednoduché a pohodlné použití umožňuje bezpečnou každodenní ochranu pro celou rodinu. Repelentní samolepky mají všestranné použití a můžete je umístit téměř kamkoliv pro maximální ochranu před obtížným hmyzem. Jsou vynikajícím doplňkem repelentních náramků, které také najdete v našem e-shopu. Nálepky můžete umístit jak na oblečení tak v okolí míst, kde vyžadujete ochranu proti nepříjemnému hmyzu. Pro ochranu malých dětí před nepříjemným štípnutím můžete samolepky umístit na kočárek, při pobytu v přírodě také například kolem vchodu do stanu. Další hromadu slev naleznete na www.skontomat.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Petr Filák
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
telefon Telefon: telefon není veřejný
TOPlist