Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 12432 21.05.2014 10:46
Zpět na seznam inzerátů

Prodám stroj na servisování lyží

Cena: 40 000,-

Prodám starší ale plně funkční stroj na servis lyží – broušení skluznic, hran. Vhodný pro cykloservisy, aby si rozšířily sezónu i na zimu, sám jsem to tak praktikoval, dnes podnikám v jiném oboru a nemám už čas se tomu věnovat. Případného zájemce i zaučím. Náhradní brusné pásy přikládám případně vím kde je sehnat. Při rychlém jednání jsem ochoten dohodnout se na ceně.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Radim Žůrek
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: radim.zurek@tiscali.cz
telefon Telefon: 605336585
TOPlist