Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Jihomoravský kraj Inzerát: 11364 17.03.2014 10:54
Zpět na seznam inzerátů

PRODAM DAMSKE KOLO AUTHOR

Cena: 3 300,-

Prodám dámské kolo ,značka Author ,vhodné od 15ti let,i méně,prakticky do dospělosti, jako nové ,opravdu skoro nepoužívané ,nevhodný dar,přehaz.Shimano 6 koleček ,vepředu trojtác,výborná výbava,původní cena 7 800 Kč,nyní 3 300 Kč,což je cena kol neznačkových v Marketech. Super kolo za malou cenu ,opravdu jako nové.Výhodná SUPER CENA!!! Nejlépe pište na e-mail,nebo SMS.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: marcela mala
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: televizni-kamarad@seznam.cz
telefon Telefon: 736100885
TOPlist